zenity - en to cs translation catalogue (193 entries)

en: --%s is not supported for this dialog
cs: --%s není tímto dialogem podporováno

en: About zenity
cs: O zenity

en: Activate directory-only selection
cs: Aktivovat výběr jen adresářů

en: Activate save mode
cs: Aktivovat režim ukládání

en: Add a new Calendar in forms dialog
cs: Přidat nový kalendář do formulářového dialogového okna

en: Add a new Entry in forms dialog
cs: Přidat novou položku do formulářového dialogového okna

en: Add a new List in forms dialog
cs: Přidat nový seznam do formulářového dialogového okna

en: Add a new Password Entry in forms dialog
cs: Přidal novou položku s heslem do formulářového dialogového okna

en: Add a new combo box in forms dialog
cs: Přidat nový rozbalovací seznam do formulářového dialogového okna

en: Add a new entry
cs: Přidání nové položky

en: Add an extra button
cs: Přidat další tlačítko

en: Adjust the scale value
cs: Úprava hodnoty na stupnici

en: All updates are complete.
cs: Všechny aktualizace jsou dokončeny.

en: Allow changes to text
cs: Povolit změny textu

en: Allow multiple files to be selected
cs: Dovolit výběr více souborů

en: Allow multiple rows to be selected
cs: Dovolit výběr více řádků

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Are you sure you want to proceed?
cs: Opravdu chcete pokračovat?

en: Auto scroll the text to the end. Only when text is captured from stdin
cs: Automaticky posouvat text na konec. Jen v případě, že text je získáván ze standardního vstupu

en: COLUMN
cs: SLOUPEC

en: C_alendar:
cs: K_alendář:

en: Calendar field name
cs: Název kalendářového pole

en: Calendar options
cs: Přepínače kalendáře

en: Calendar selection
cs: Výběr v kalendáři

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Change list default search function searching for text in the middle, not on the beginning
cs: Změnit výchozí vyhledávací funkci seznamu, aby hledala text uprostřed a ne na začátku

en: Color selection options
cs: Přepínače výběru barev

en: Combo box field name
cs: Název pole s rozbalovacím seznamem

en: Confirm file selection if filename already exists
cs: Potvrdit výběr souboru, pokud již název existuje

en: Could not parse command from stdin
cs: Nelze zpracovat příkaz ze standardního vstupu

en: Could not parse message
cs: Nepodařilo se zpracovat zprávu

en: DAY
cs: DEN

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
cs: Zavřít dialog, když je dosaženo 100%

en: Display calendar dialog
cs: Zobrazit dialogové okno kalendáře

en: Display color selection dialog
cs: Zobrazit dialogové okno výběru barev

en: Display dialog boxes from shell scripts
cs: Zobrazuje dialogová okna ze skriptů shellu

en: Display error dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s chybou

en: Display file selection dialog
cs: Zobrazit dialogové okno výběru souborů

en: Display forms dialog
cs: Zobrazit formulářové dialogové okno

en: Display info dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s informací

en: Display list dialog
cs: Zobrazit dialogové okno se seznamem

en: Display notification
cs: Zobrazit upozornění

en: Display password dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s heslem

en: Display progress indication dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s ukazatelem průběhu

en: Display question dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s otázkou

en: Display scale dialog
cs: Zobrazit dialogové okno měřítka

en: Display text entry dialog
cs: Zobrazit dialogové okno pro vstup textu

en: Display text information dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s textovými informacemi

en: Display the username option
cs: Zobrazit volbu jména uživatele

en: Display warning dialog
cs: Zobrazit dialogové okno s varováním

en: Do not enable Pango markup
cs: Nepovolit značky Pango

en: Do not enable text wrapping
cs: Nepovolit lámání textu

en: Do not enable user interaction with the WebView. Only works if you use --html option
cs: Nepovolovat uživateli interakci se zobrazením webu. Funguje jen spolu s přepínačem --html

en: Enable HTML support
cs: Povolit podporu HTML

en: Enable an I read and agree checkbox
cs: Povolit zaškrtávací políčko „Přečetl jsem a souhlasím“

en: Enable ellipsizing in the dialog text. This fixes the high window size with long texts
cs: Povolit zkracování textu v textovém dialogovém okně. Tím se řeší příliš velké rozměry okna s dlouhým textem

en: Error
cs: Chyba

en: Error options
cs: Přepínače chyby

en: Estimate when progress will reach 100%
cs: Odhadovat, kdy průběh dosáhne 100 %

en: FILENAME
cs: NÁZEVSOUBORU

en: Field name
cs: Název pole

en: File selection options
cs: Přepínače výběru souborů

en: Forms dialog
cs: Formulářové dialogové okno

en: Forms dialog options
cs: Přepínače formulářového dialogového okna

en: General options
cs: Obecné přepínače

en: Give Cancel button focus by default
cs: Jako výchozí zaměřit tlačítko Zrušit

en: HEIGHT
cs: VÝŠKA

en: Hide Cancel button
cs: Skrýt tlačítko zrušení

en: Hide a specific column
cs: Skrýt konkrétní sloupec

en: Hide the column headers
cs: Skrýt záhlaví sloupců

en: Hide the entry text
cs: Skrýt text vstupu

en: Hide value
cs: Skrýt hodnotu

en: ICON-NAME
cs: NÁZEV-IKONY

en: ICONPATH
cs: CESTAKIKONĚ

en: Info options
cs: Přepínače informací

en: Information
cs: Informace

en: Invalid value for a boolean typed hint.
    Supported values are 'true' or 'false'.
cs: Neplatná hodnota pro pravděpodobnostní typ rady.
    Podporované hodnoty jsou „true“ nebo „false“.

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
cs: Zabít rodičovský proces při stisku tlačítka Zrušit

en: List field and header name
cs: Pole a názvy záhlaví seznamu

en: List of values for List
cs: Seznam hodnot pro seznam

en: List of values for columns
cs: Seznam hodnot pro sloupce

en: List of values for combo box
cs: Seznam hodnot pro rozbalovací seznam

en: List of values separated by |
cs: Seznam hodnot oddělených znakem |

en: List options
cs: Přepínače seznamu

en: Listen for commands on stdin
cs: Číst příkazy ze stdin

en: MONTH
cs: MĚSÍC

en: Maximum value must be greater than minimum value.
cs: Maximální hodnota musí být větší než minimální hodnota.

en: Miscellaneous options
cs: Různé přepínače

en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
cs: NÁZEV | VÝRAZ1 VÝRAZ2 …

en: NUMBER
cs: ČÍSLO

en: No column titles specified for List dialog.
cs: Pro dialogové okno se seznamem nebyly zadány záhlaví sloupců.

en: Notification icon options
cs: Možnosti ikony upozornění

en: OK
cs: Budiž

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: PATTERN
cs: VZOREK

en: PERCENTAGE
cs: PROCENTO

en: Password dialog options
cs: Přepínače dialogového okna s heslem

en: Password:
cs: Heslo:

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
cs: Vypsat konkrétní sloupec (výchozí je 1; „ALL“ lze použít pro výpis všech sloupců)

en: Print partial values
cs: Vypsat částečné hodnoty

en: Print version
cs: Vypsat verzi

en: Progress
cs: Průběh

en: Progress options
cs: Přepínače průběhu

en: Pulsate progress bar
cs: Pulzovat indikátorem průběhu

en: Question
cs: Dotaz

en: Question options
cs: Přepínače otázky

en: Running...
cs: Běží…

en: SEPARATOR
cs: ODDĚLOVAČ

en: Scale options
cs: Přepínače měřítka

en: Select a date from below.
cs: V kalendáři níže vyberte datum.

en: Select items from the list
cs: Výběr položek ze seznamu

en: Select items from the list below.
cs: V seznamu níže vyberte položky.

en: Set a filename filter
cs: Nastavit filtr pro názvy souborů

en: Set an URL instead of a file. Only works if you use --html option
cs: Nastavit adresu URL namísto souboru. Funguje jen spolu s přepínačem --html

en: Set dialog timeout in seconds
cs: Nastavit časový limit dialogu v sekundách

en: Set initial percentage
cs: Nastavit počáteční procenta

en: Set initial value
cs: Nastavit počáteční hodnotu

en: Set maximum value
cs: Nastavit maximální hodnotu

en: Set minimum value
cs: Nastavit minimální hodnotu

en: Set output separator character
cs: Nastavit znak oddělovače výstupu

en: Set step size
cs: Nastavit velikost kroku

en: Set the calendar day
cs: Nastavit den kalendáře

en: Set the calendar month
cs: Nastavit měsíc kalendáře

en: Set the calendar year
cs: Nastavit rok kalendáře

en: Set the color
cs: Nastavit barvu

en: Set the column header
cs: Nastavit nadpis sloupců

en: Set the dialog icon
cs: Nastavit ikonu dialogového okna

en: Set the dialog text
cs: Nastavit text dialogu

en: Set the dialog title
cs: Nastavit nadpis dialogu

en: Set the entry text
cs: Nastavit text vstupu

en: Set the filename
cs: Nastavit název souboru

en: Set the format for the returned date
cs: Nastavit formát vráceného data

en: Set the height
cs: Nastavit výšku

en: Set the label of the Cancel button
cs: Nastavit text tlačítka Zrušit

en: Set the label of the OK button
cs: Nastavit text tlačítka Budiž

en: Set the modal hint
cs: Nastavit radu k modálnímu dialogovému oknu

en: Set the notification hints
cs: Nastavit upozorňovací rady

en: Set the notification text
cs: Nastavit text upozornění

en: Set the parent window to attach to
cs: Nastavit rodičovské okno, ke kterému se má navázat

en: Set the text font
cs: Nastavit písmo textu

en: Set the width
cs: Nastavit šířku

en: Set the window icon
cs: Nastavit ikonu okna

en: Show calendar options
cs: Zobrazit přepínače kalendáře

en: Show color selection options
cs: Zobrazit přepínače výběru barev

en: Show error options
cs: Zobrazit přepínače chyby

en: Show file selection options
cs: Zobrazit přepínače výběru souborů

en: Show forms dialog options
cs: Zobrazit přepínače formulářového dialogového okna

en: Show general options
cs: Zobrazit obecné přepínače

en: Show info options
cs: Zobrazit přepínače informací

en: Show list options
cs: Zobrazit přepínače seznamu

en: Show miscellaneous options
cs: Zobrazit různé přepínače

en: Show notification icon options
cs: Zobrazit možnosti ikony upozornění

en: Show password dialog options
cs: Zobrazit přepínače dialogového okna s heslem

en: Show progress options
cs: Zobrazit přepínače průběhu

en: Show question options
cs: Zobrazit přepínače otázky

en: Show scale options
cs: Zobrazit přepínače měřítka

en: Show text entry options
cs: Zobrazit přepínače vstupu textu

en: Show text information options
cs: Zobrazit možnosti textové informace

en: Show the columns header
cs: Zobrazit záhlaví sloupců

en: Show the palette
cs: Zobrazit paletu

en: Show warning options
cs: Zobrazit přepínače varování

en: Suppress OK and Cancel buttons
cs: Potlačit tlačítka Budiž a Zrušit

en: TIMEOUT
cs: ČASOVÝLIMIT

en: TITLE
cs: NADPIS

en: Text View
cs: Textové zobrazení

en: Text entry options
cs: Přepínače vstupu textu

en: Text information options
cs: Možnosti textové informace

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
cs: Tento přepínač není k dispozici. Pro všechna možná použití se podívejte na --help.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
cs: Tento program je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU Lesser General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je svobodný software; můžete jej šířit a modifikovat podle ustanovení GNU Lesser General Public License, vydávané Free Software Foundation; a to buď verze 2 této licence anebo (podle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: Two or more dialog options specified
cs: Zadány dva nebo více dialogů

en: Type your password
cs: Zadejte své heslo

en: Type your username and password
cs: Zadejte své uživatelské jméno a heslo

en: Unknown hint name. Skipping.
cs: Neznámý název rady. Přeskakuje se.

en: Unsupported hint. Skipping.
cs: Nepodporovaná rada. Přeskakuje se.

en: Use an image for the first column
cs: V prvním sloupci použít obrázek

en: Use check boxes for the first column
cs: V prvním sloupci použít zaškrtávací políčka

en: Use radio buttons for the first column
cs: V prvním sloupci použít skupinové přepínače

en: Username:
cs: Jméno:

en: VALUE
cs: HODNOTA

en: Value out of range.
cs: Hodnota mimo rozsah.

en: WIDTH
cs: ŠÍŘKA

en: WINDOW
cs: OKNO

en: Warning
cs: Varování

en: Warning options
cs: Přepínače varování

en: YEAR
cs: ROK

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
cs: Musíte zadat typ dialogu. Více informací viz zenity --help

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
cs: Kopii GNU Lesser General Public License jste měl(a) obdržet spolu s tímto programem; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: You should use only one List dialog type.
cs: Měli byste používat jen jeden typ dialogového okna se seznamem.

en: Zenity notification
cs: Upozornění Zenity

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Enter new text:
cs: Zad_ejte nový text:

en: _OK
cs: _Budiž
